پنجمين نشست ستاد انتخابات استان برگزار شد

کد خبر: 191687 تاریخ انتشار: 1402/04/06
نمایش: 1059
اخبار
جلسه کارشناسي و هماهنگي انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري با حضور جناب آقاي نيکخو رييس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات و آقاي حسين ميرزايي رئيس ستاد انتخابات استان و ساير اعضا در محل استانداري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري چهارمحال و بختياري، محسن حسين ميرزايي با اشاره به مباحث مطروحه در اين نشست اظهار داشت: يکي از موضوعات مهمي که در اين نشست مورد تاکيد قرار گرفت، آموزش عوامل اجرايي انتخابات و تبيين موارد قانون انتخابات براي فرمانداران، بخشداران، نمايندگان فرمانداران و معتمدين شعب بود چراکه هر چه آموزش ها بيشتر باشد نقش مهمي در برگزاري مطلوب انتخابات دارد.

وي ادامه داد: تعامل ۱۰۰ درصدي و حداکثري بين ستاد انتخابات استان و شهرستانها با دفتر نظارت و بازرسي از ديگر موارد مهم مورد تأکيد در اين نشست بود بطوريکه هرگاه تعامل بين دو نهاد پررنگ بوده برگزاري انتخابات به نحو مطلوب و شايسته اي انجام گرفته است.

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار چهارمحال و بختياري، آسيب شناسي برگزاري انتخابات هاي گذشته را از ديگر امور مهم در برگزاري يک انتخابات سالم، پرشور و حداکثري اعلام کرد و گفت: در همين راستا هم ستاد انتخابات مرکز استان، هم شهرستانها و هم دفاتر نظارت و بازرسي آسيب ها را به جد شناسايي و براي رفع آن هم انديشي و راهکار ارايه مي شود.

حسين ميرزايي خاطرنشان کرد: جلسات هماهنگي و تعامل بين ستاد انتخابات و مسئولان دفتر نظارت و بازرسي استان بصورت مستمر برگزار مي شود.
وي افزود: ششمين جلسه ستاد انتخابات استان نيز روز چهارشنبه با حضور اعضاي ستاد انتخابات و فرمانداران شهرستانهاي اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ برگزار مي شود.
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/03/11