۸۴ درصد مديران دولت سيزدهم در چهارمحال و بختياري منصوب شدند

کد خبر: 180659 تاریخ انتشار: 1401/12/09
نمایش: 449
اخبار
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري گفت: در مدت دولت سيزدهم تاکنون وضعيت ۸۴ درصد مديران استان مشخص و به عنوان مدير اين دولت مشغول خدمت و تلاش هستند.
به گزارش روابط عمومي استانداري چهارمحال و بختياري، محسن حسين‌ميرزايي روز سه‌شنبه 9 اسفند در نشست اعضاي شوراي وحدت  کشور به رياست منوچهر متکي با استاندار چهارمحال و بختياري، اظهار داشت: معدل انتصابات استان در مقايسه با ميانگين کشوري از وضعيت بهتري برخوردار است.
 
وي ادامه داد: تاکنون ۱۹ مدير ستادي استانداري، ۱۱ فرماندار، ۹۳ درصد بخشداران، ۹۰ درصد شهرداران، ۸۰ درصد مديران، ۴۵ درصد روساي بانک ها و ۸۹ درصد معاونان فرمانداران در استان منصوب و تعيين تکليف شدند.

حسين‌ميرزايي، جوان‌گرايي را از مهمترين مولفه هاي انتصاب مديران دولت سيزدهم در استان عنوان کرد و گفت: پاکدستي، التزام عملي به آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي، اعتقاد قلبي به گفتمان امام راحل و رهبر معظم انقلاب،‌ ساده زيستي و مردمي بودن از ديگر اين ويژگي ها به شمار مي رود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري، همراهي مردم استان با مسئولان را مطلوب ارزيابي کرد و اظهار داشت: با روي کار آمدن دولت سيزدهم و انتصاب استاندار وخدن و همدلي خوبي در استان شکل گرفته و در حال حاضر همه اقشار، گروه‌ها و احزاب سياسي در استان همانند يک خانواده در کنار يکديگر هستند.

حسين ميرزايي خاطرنشان کرد: حضور پرشور و بي نظير مردم استان در راهپيمايي ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن گواه همراهي و همدلي مردم استان با نظام و مسئولان است.

وي همچنين به تلاش هاي انجام گرفته از سوي مديريت ارشد استان در خصوص رفع چالش ها اشاره کرد و افزود: رفع بحران آب از جمله اين تلاش ها بود بطوريکه بنا بر گفته رييس جمهور کار ۶ ماهه در استان در طول ۶ روز انجام گرفت و اين به سبب حضور ميداني و ايجاد وحدت و هم افزايي بين دستگاه هاي اجرايي بود.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/03/11